დაასრულეთ მიმდინარე საქმეები და ახალი პროექტების დაწყებას ნუ იჩქარებთ. გადაწყვეტილების მიღებისას მეტი დაფიქრება გმართებთ. მოერიდეთ ფინანსური საკითხების მოგვარებასა და ვაჭრობას. კარგი დღეა შემოქმედებითი საქმიანობისთვის. შესაძლებელია ხანგრძლივი მოგზაურობის დაწყება, საცხოვრებელი ადგილის, სამსახურის ან საქმიანობის შეცვლა. მოერიდეთ სუნთქვით ვარჯიშებს და ოპერაციებს სასუნთქ ორგანოებზე.
ზოდიაქოს ნიშნებისთვის:
ვერძი: დაასრულეთ დაგროვილი დავალებები და გადაიხადეთ დავალიანებები. ახალგაზრდა ნაცნობები მომავალში გამოგადგებათ, ამიტომ შეხვედრებზე უარს ნუ იტყვით.
კურო:
კარგი დღეა სასიყვარულო ურთიერთობების დასალაგებლად და გრძნობებზე სასაუბროდ. ნუ მისცემთ მოვლენებს თავისით განვითარების საშუალებას, აკონტროლეთ სიტუაცია და ნაკლებად გააკრიტიკეთ სხვები.
ტყუპი:
იყავით ყურადღებით და ნუ მიიღებთ დაუფიქრებელ გადაწყვეტილებებს, რათა შეცდომები აირიდოთ. დავალებების შესრულება მარტოს უფრო სწრაფად გამოგივათ.
კირჩხიბი:
გაატარეთ დღე აქტიურად და მოაგვარეთ გადაუდებელი საკითხები. ენერგიის მაღალი დონე და პოზიტიური განწყობა რთული საკითხების მოგვარებაში დაგეხმარებათ.
ლომი:
დღეს საინტერესო იდეები გაგიჩნდებათ, რომელთა განხორციელებასაც მალე შეძლებთ. მეტი ურთიერთობა გქონდეთ საინტერესო ადამიანებთან, რომლებიც შთაგაგონებენ
ქალწული:
მოაგვარეთ დაგროვილი ყოველდღიური პრობლემები. დაგეგმეთ დღე ისე, რომ არაფერი გამოგრჩეთ და დროულად დაასრულოთ ყველაფერი. ოჯახის წევრების დახმარება არ მოგერიდოთ.
სასწორი:
დაუთმეთ დღე დასვენებას და სასიამოვნო საქმიანობას. ბოლო დროს ბევრი იმუშავეთ, ამიტომ საკუთარ თავს პატარა საჩუქარი გაუკეთეთ.
მორიელი:
დღეს მოსალოდნელია დიდი ცვლილებები უკეთესობისკენ. გამოიყენეთ ახალი იდეები და შეცვალეთ ძველი მეთოდები, ნუ შეგეშინდებათ შეცდომების. მოემზადეთ შემოქმედებითი წინსვლისთვის.
მშვილდოსანი:
დღეს დინამიკური და ენერგიული დღე გელით. ვარსკვლავები მოგანიჭებენ ძლიერ ნებისყოფას, სწრაფ აზროვნებასა და პრობლემების გადაჭრის უნარს. თუმცა, მოერიდეთ გადატვირთვას და დაისვენეთ.
თხის რქა:
დღეს შესაძლოა ფინანსურ საკითხებში გაუმჯობესება იგრძნოთ. გამოიჩინეთ შრომისუნარიანობა და მოთმინება. მოერიდეთ გადატვირთვას და მიეცით თავს დასვენების საშუალება.
მერწყული:
ეს პერიოდი საშუალებას გაძლევთ, უფრო თავისუფლად და მშვიდად იგრძნოთ თავი. თქვენს ცხოვრებაში ცვლილებების სიო დაუბერავს. მეტი წარმატების მიღწევის საშუალება გაქვთ.
თევზები:
გაქვთ შესაძლებლობა, მეტად შემოქმედებითი გახდეთ. ეს პერიოდი საშუალებას გაძლევთ, არაერთი პროექტის განხორციელება და პრობლემის მოგვარება. მაქსიმალურად გამოიყენეთ ეს დრო.
გაითვალისწინეთ, რომ 21 იანვარი გეომაგნიტური აქტივობის დღეა, რაც შესაძლოა გავლენა იქონიოს გულ-სისხლძარღვთა და ნერვულ სისტემაზე. შესაბამისად, განსაკუთრებული ყურადღება მიაქციეთ ჯანმრთელობას.