4 ოქტომბერს ქუთაისში +21 გრადუსი და წვიმაა მოსალოდნელი, ღამით კი +14 გრადუსი იქნება. ოზურგეთშიც წვიმიანი დღეა მოსალოდნელი. დღისით +20 გრადუსი დაფიქსირდება, ღამით კი +14. ბათუმშიც წვიმაა. დღისით ჰაერი +22 გრადუსამდე გათბება, ხოლო ღამით +16 გრადუსი დაფიქსირდება.
ფოთშიც წვიმაა ნავარაუდევი. დღისით 21 გრადუსი დაფიქსირდება, ღამით კი +16 გრადუსია მოსალოდნელი. ნალექიანი დღეა მოსალოდნელი ზუგდიდშიც, სადაც დღისით ტემპერატურა +20 გრადუსს მიაღწევს, ღამით კი +14 გრადუსია ნავარაუდევი. +20 გრადუსი და ნალექიანი დღეა მოსალოდნელი სოხუმშიც, ღამით +15 გრადუსი დაფიქსირდება.
მესტიაში დღისით +12 გრადუსი, ღამით კი +3 გრადუსი დაფიქსირდება. იწვიმებს. ამბროლაურში ნალექიანი დღეა მოსალოდნელი, ჰაერი +17 გრადუსამდე გათბება, ღამით კი +12 გრადუსი დაფიქსირდება.
ჭიათურაში დღისით წვიმა და +19 გრადუსია მოსალოდნელი, ღამით კი +12 გრადუსი. ახალციხეში წვიმიანი დღეა მოსალოდნელი. დღისით ჰაერი +20 გრადუსამდე გათბება, ღამით კი ტემპერატურა +9 გრადუსამდე დაიწევს.
ბორჯომშიც ნალექია მოსალოდნელი. დღისით +13, ღამით კი +6 გრადუსი დაფიქსირდება. იწვიმებს ბაკურიანშიც, სადაც დღისით +14 გრადუსია მოსალოდნელი, ღამით 0 გრადუსი დაფიქსირდება.
მზიანი დღეა მოსალოდნელი გორში. დღისით +22 გრადუსია მოსალოდნელი, ღამის განმავლობაში კი +11 გრადუსი დაფიქსირდება. ცხინვალში დღისით ჰაერს ტემპერატურა +21 გრადუსი იქნება, ღამით კი +10 გრადუსი დაფიქსირდება. იწვიმებს.
გუდაურში წვიმიანი დღე და +11 გრადუსია ნავარაუდევი, ღამით კი ჰაერის ტემპერატურა -1 გრადუსი იქნება. ანალოგიური ამინდია მოსალოდნელი ომალოშიც, სადაც დღისით +12, ღამით კი 0 გრადუსი დაფიქსირდება.
ლაგოდეხში წვიმა. ჰაერის ტემპერატურა დღის განმავლობაში +22 გრადუსი იქნება, ღამით კი +14 გრადუსი დაფიქსირდება. თელავში დღისით +18 გრადუსი დაფიქსირდება, ღამით კი +13 გრადუსია ნავარაუდევი. იწვიმებს.
გურჯაანშიც იწვიმებს. დღისით +19 იქნება გრადუსი, ღამით კი +13 გრადუსი დაფიქსირდება. სიღნაღშიც წვიმა იქნება. +19 გრადუსი მოსალოდნელი, ღამით +13 გრადუსი დაფიქსირდება.
რუსთავში წვიმიანი დღეა მოსალოდნელი. დღისით +21 გრადუსია მოსალოდნელი, ღამით კი +13 გრადუსი დაფიქსირდება.
თბილისშიც წვიმას პროგნოზირებენ. ჰაერის ტემპერატურა დღისით +21 გრადუსს მიაღწევს, ღამით კი +13 გრადუსი იქნება.