2 დეკემბერს ქუთაისში დღისით +13 და ღამით +9 გრადუსია მოსალოდნელი, სინოპტიკოსები ნალექს ვარაუდობენ.
ოზურგეთშიც წვიმიანი ამინდია. დღისით +14 გრადუსი დაფიქსირდება, ღამით კი +7. ბათუმშიც ნალექიანი დღე იქნება. დღისით ჰაერი +14 გრადუსამდე გათბება, ხოლო ღამით +8 გრადუსი დაფიქსირდება.
ფოთში იწვიმებს. დღისით +15 გრადუსი დაფიქსირდება, ღამით კი +9 გრადუსია მოსალოდნელი. წვიმაა ზუგდიდშიც, დღისით ტემპერატურა +13, ღამით კი +8 გრადუსია ნავარაუდევი.
ნალექიანი დღეა სოხუმშიც. +13 გრადუსია მოსალოდნელი დღისით, ღამით +6 გრადუსი დაფიქსირდება.
მესტიაშიც წვიმას ვარაუდობენ, დღისით +4 გრადუსი იქნება, ღამით კი -5 გრადუსი დაფიქსირდება. ამბროლაურშიც იწვიმებს. ჰაერი +9 გრადუსამდე გათბება, ღამით კი +2 გრადუსი დაფიქსირდება.
წვიმიანი ამინდია ჭიათურაში, დღისით +9 გრადუსი, ღამით კი +2 გრადუსი დაფიქსირდება.
ახალციხეში იწვიმებს. დღისით ჰაერი +8 გრადუსამდე გათბება, ღამით კი ტემპერატურა 0 გრადუსი იქნება.
ბორჯომშიც წვიმა იქნება. +6 იქნება დღისით, ღამით კი +1 გრადუსი დაფიქსირდება. ნალექიანი ამინდია მოსალოდნელი ბაკურიანშიც, დღისით +4 გრადუსია მოსალოდნელი, ღამით -2 გრადუსი დაფიქსირდება.
გორშიც იწვიმებს, დღისით +11 გრადუსი, ღამის განმავლობაში კი +2 გრადუსი დაფიქსირდება. წვიმა იქნება ცხინვალშიც, ჰაერის ტემპერატურა +10 გრადუსი იქნება, ღამით კი +1 გრადუსი დაფიქსირდება.
გუდაურშიც წვიმა იქნება, დღის განმავლობაში +4 გრადუსი დაფიქსირდება, ღამით კი ჰაერის ტემპერატურა -3 გრადუსი იქნება.
ომალოში წვიმიან ამინდს ელოდებიან, დღისით +5 ღამით კი +-3 გრადუსი დაფიქსირდება.
ლაგოდეხში ნალექიან ამინდს ვარაუდობენ. ჰაერის ტემპერატურა დღის განმავლობაში +13 გრადუსი იქნება, ღამით კი +5 გრადუსი დაფიქსირდება. წვიმიანი დღე იქნება თელავშიც, +13 გრადუსი დაფიქსირდება, ღამით კი +5 გრადუსია ნავარაუდევი.
წვიმიან ამინდს ვარაუდობენ გურჯაანში. დღისით +15 გრადუსი, ღამით კი +5 გრადუსი დაფიქსირდება.
სიღნაღში უნალექო დღეა მოსალოდნელი, დღისით +13 გრადუსი იქნება, ღამით +5 გრადუსი დაფიქსირდება.
რუსთავში წვიმს. დღისით +14 გრადუსი, ღამით კი +5 გრადუსი დაფიქსირდება.