დასავლეთ საქართველოში – დროგამოშვებით ღრუბლიანობის მომატება. უმეტეს რაიონში წვიმა, მთაში თოვლჭყაპი, დღისით ზოგან ძლიერი. ღამით ცვალებადი მიმართულების, დღისით დასავლეთის ქარი 10-15მ/წმ. ჰაერის ტემპერატურა: დაბლობში ღამით +5, +10°, დღისით +7, +12°; მთაში ღამით -3, +2°, დღისით 0, +5°; მაღალ მთაში ღამით -10, -5°, დღისით -3, +2°.
აღმოსავლეთ საქართველოში – დროგამოშვებით ღრუბლიანობის მომატება. უმეტეს რაიონში ნალექი, მთაში თოვლის სახით, დღისით ზოგან ძლიერი და ნისლი. ღამით აღმოსავლეთის, დღისით დასავლეთის ქარი 10-15 მ/წმ, დღის ბოლოს ზოგან ძლიერი 17-22მ/წმ. ჰაერის ტემპერატურა: ბარში ღამით 0, +5°, დღისით +3, +8°; მთაში ღამით -3, +2°, დღისით +1, +6°; მაღალ მთაში ღამით -5, 0°, დღისით -3, +2° .
თბილისში – უმეტესად ღრუბლიანი ამინდი. წვიმა და ნისლი. დღის მეორე ნახევრიდან ჩრდილო-დასავლეთის ქარი 10-15მ/წმ. ჰაერის ტემპერატურა: ღამით +4°, დღისით +7°.
სოხუმი – უმეტესად ღრუბლიანი ამინდი. წვიმა. დასავლეთის ქარი 9-14მ/წმ. ჰაერის ტემპერატურა: დღისით +11°, ღამით+6°.
გაგრა – უმეტესად ღრუბლიანი ამინდი. წვიმა. დასავლეთის ქარი 10-15მ/წმ. ჰაერის ტემპერატურა: დღისით +10°, ღამით+5
ოჩამჩირე – უმეტესად ღრუბლიანი ამინდი. წვიმა. დასავლეთის ქარი 9-14მ/წმ. ჰაერის ტემპერატურა: დღისით +11, ღამით +6.
ბათუმი – უმეტესად ღრუბლიანი ამინდი. წვიმა. სამხრეთ-დასავლეთის ქარი 10-15მ/წმ. ჰაერის ტემპერატურა: დღისით +12°, ღამით+6 °.
ქობულეთი – უმეტესად ღრუბლიანი ამინდი. წვიმა. სამხრეთ-დასავლეთის ქარი 10-15მ/წმ. ჰაერის ტემპერატურა: დღისით +11°, ღამით +4°.
ფოთი – უმეტესად ღრუბლიანი ამინდი. წვიმა. დასავლეთის ქარი 10-15მ/წმ. ჰაერის ტემპერატურა: დღისით +12°, ღამით +7°.
ხულო – უმეტესად ღრუბლიანი ამინდი. თოვლი. დასავლეთის ქარი 8-13მ/წმ. ჰაერის ტემპერატურა: დღისით +4, ღამით -3°.
ქუთაისი – უმეტესად ღრუბლიანი ამინდი. წვიმა. დასავლეთის ქარი 8-13მ/წმ. ჰაერის ტემპერატურა: დღისით +9°, ღამით +6°.
ოზურგეთი – უმეტესად ღრუბლიანი ამინდი. წვიმა. დასავლეთის ქარი 10-15მ/წმ. ჰაერის ტემპერატურა: დღისით +9, ღამით +5 °.
ჭიათურა – უმეტესად ღრუბლიანი ამინდი. თოვლჭყაპი. დასავლეთის ქარი 8-13მ/წმ. ჰაერის ტემპერატურა: დღისით +5, ღამით -1 °.
ამბროლაური – უმეტესად ღრუბლიანი ამინდი. თოვლი. დასავლეთის ქარი 7-12მ/წმ. ჰაერის ტემპერატურა: დღისით +4°, ღამით -1°.
ცაგერი – უმეტესად ღრუბლიანი ამინდი. თოვლი. დასავლეთის ქარი 7-12მ/წმ. ჰაერის ტემპერატურა: დღისით +5°, ღამით -2°.
ონი – უმეტესად ღრუბლიანი ამინდი. თოვლი. დასავლეთის ქარი 7-12მ/წმ. ჰაერის ტემპერატურა: დღისით +3°, ღამით -4°.
მესტია – უმეტესად ღრუბლიანი ამინდი. თოვლი. დასავლეთის ქარი 5-10მ/წმ. ჰაერის ტემპერატურა: დღისით 0°, ღამით -6 °.
გორი – უმეტესად ღრუბლიანი ამინდი. თოვლჭყაპი და ნისლი. დასავლეთის ქარი 10-15მ/წმ. ჰაერის ტემპერატურა: დღისით +5°, ღამით 0°.
ახალგორი – უმეტესად ღრუბლიანი ამინდი. თოვლი და ნისლი. დასავლეთის ქარი 10-15მ/წმ. ჰაერის ტემპერატურა: დღისით +3°, ღამით -1°.
ჯავა – უმეტესად ღრუბლიანი ამინდი. თოვლი და ნისლი. დასავლეთის ქარი 10-15მ/წმ. ჰაერის ტემპერატურა: დღისით +2, ღამით -1°.
ცხინვალი – უმეტესად ღრუბლიანი ამინდი. თოვლი და ნისლი. დასავლეთის ქარი 10-15მ/წმ. ჰაერის ტემპერატურა: დღისით +4°, ღამით 0°.
სტეფანწმინდა – უმეტესად ღრუბლიანი ამინდი. თოვლი და ნისლი. დასავლეთის ქარი 10-15მ/წმ. ჰაერის ტემპერატურა: დღისით +1°, ღამით -3°.
გუდაური – უმეტესად ღრუბლიანი ამინდი. თოვლი და ნისლი. დასავლეთის ქარი 10-15მ/წმ. ჰაერის ტემპერატურა: დღისით 0°, ღამით -5°.
თიანეთი – უმეტესად ღრუბლიანი ამინდი. თოვლი და ნისლი. დასავლეთის ქარი 8-13მ/წმ. ჰაერის ტემპერატურა: დღისით +3, ღამით -6
ახალციხე – უმეტესად ღრუბლიანი ამინდი. თოვლი. დასავლეთის ქარი 8-13მ/წმ. ჰაერის ტემპერატურა: დღისით +3°, ღამით -4°.
ბორჯომი – უმეტესად ღრუბლიანი ამინდი. თოვლი. დასავლეთის ქარი 8-13მ/წმ. ჰაერის ტემპერატურა: დღისით +2°, ღამით +1°.
ბაკურიანი – უმეტესად ღრუბლიანი ამინდი. თოვლი და ნისლი. დასავლეთის ქარი 10-15მ/წმ. ჰაერის ტემპერატურა: დღისით +2°, ღამით -8 .
თელავი – დროგამოშვებით ღრუბლიანობის მომატება. თოვლჭყაპი. დასავლეთის ქარი 10-15მ/წმ. ჰაერის ტემპერატურა: დღისით +4, ღამით +2 °.
ყვარელი – დროგამოშვებით ღრუბლიანობის მომატება. თოვლჭყაპი. დასავლეთის ქარი 10-15მ/წმ. ჰაერის ტემპერატურა: დღისით +5°, ღამით +2°.
საგარეჯო – დროგამოშვებით ღრუბლიანობის მომატება. თოვლჭყაპი. დასავლეთის ქარი 10-15მ/წმ. ჰაერის ტემპერატურა: დღისით +5°, ღამით +1°.
სიღნაღი – დროგამოშვებით ღრუბლიანობის მომატება. თოვლჭყაპი. დასავლეთის ქარი 10-15მ/წმ. ჰაერის ტემპერატურა: დღისით +3°, ღამით +1°.
დედოფლისწყარო – დროგამოშვებით ღრუბლიანობის მომატება. თოვლჭყაპი. დასავლეთის ქარი 10-15მ/წმ. ჰაერის ტემპერატურა: დღისით +3°, ღამით +2 °.
ლაგოდეხი – დროგამოშვებით ღრუბლიანობის მომატება. თოვლჭყაპი. დასავლეთის ქარი 10-15მ/წმ. ჰაერის ტემპერატურა: დღისით +4°, ღამით+2 °.