3 ოქტომბერს ქუთაისში +26 გრადუსი და მზიანი დღეა მოსალოდნელი, ღამით კი +12 გრადუსი იქნება. ოზურგეთში უნალექო ამინდია ნავარაუდევი. დღისით +24 გრადუსი დაფიქსირდება, ღამით კი +14. ბათუმში დღისით ჰაერი +24 გრადუსამდე გათბება, ხოლო ღამით +15 გრადუსი დაფიქსირდება. დღე უნალექოდ ჩაივლის.
მზიანი დღეა ფოთში. დღისით +26 გრადუსი დაფიქსირდება, ღამით კი +15 გრადუსია მოსალოდნელი. ზუგდიდშიც ნალექიანი ამინდია მოსალოდნელი. დღისით ტემპერატურა +25 გრადუსს მიაღწევს, ღამით კი +13 გრადუსია ნავარაუდევი. მზიანი ამინდია მოსალოდნელი სოხუმში. +22 გრადუსია მოსალოდნელი დღისით, ღამით +14 გრადუსი დაფიქსირდება.
მესტიაში წვიმიანი დღეა ნავარაუდები. დღისით +18 გრადუსი იქნება, ღამით კი +4 გრადუსი დაფიქსირდება. ამბროლაურში დღეს ჰაერი +22 გრადუსამდე გათბება, ღამით კი +9 გრადუსი დაფიქსირდება. იწვიმებს.
ჭიათურაში მზიანი ამინდია მოსალოდნელი. დღისით +22 გრადუსი, ღამით კი +9 გრადუსი დაფიქსირდება. ახალციხეში უნალექო დღე იქნება. დღისით ჰაერი +22 გრადუსამდე გათბება, ღამით კი ტემპერატურა +5 გრადუსამდე დაიწევს.
ბორჯომში მზიანი დღეა მოსალოდნელი. დღისით +19 იქნება, ღამით კი +6 გრადუსი დაფიქსირდება. ბაკურიანში დღისით +14 გრადუსია მოსალოდნელი, ღამით +3 გრადუსი დაფიქსირდება. მოსალოდნელია მზიანი ამინდი.
გორში უნალექო დღე იქნება. დღისით +24 გრადუსი, ღამის განმავლობაში კი +10 გრადუსი დაფიქსირდება. ცხინვალშიც მზიან ამინდს ვარაუდობენ. დღისით ჰაერს ტემპერატურა +23 გრადუსი იქნება, ღამით კი +9 გრადუსი დაფიქსირდება.
გუდაურშიც იწვიმებს. დღის განმავლობაში +12 გრადუსი დაფიქსირდება, ღამით კი ჰაერის ტემპერატურა 0 გრადუსი იქნება. ომალოშიც წვიმს. დღისით +15, ღამით კი +1 გრადუსი დაფიქსირდება.
ლაგოდეხში მზიანი დღეა მოსალოდნელი. ჰაერის ტემპერატურა დღის განმავლობაში +25 გრადუსი იქნება, ღამით კი +18 გრადუსი დაფიქსირდება. თელავშიც უნალექო ამინდია მოსალოდნელი. +24 გრადუსი დაფიქსირდება, ღამით კი +11 გრადუსია ნავარაუდევი.
გურჯაანშიც მზიანი დღეა მოსალოდნელი. დღისით +24 გრადუსი, ღამით კი +12 გრადუსი დაფიქსირდება. სიღნაღში დღისით +23 გრადუსია მოსალოდნელი, ღამით +11 გრადუსი დაფიქსირდება. დღე უნალექოდ ჩაივლის.
რუსთავში დღისით +26 გრადუსი და მზიანი დღეა მოსალოდნელი, ღამით კი +12 გრადუსი დაფიქსირდება. მოსალოდნელია მზიანი ამინდი.
თბილისში მზიანი ამინდია მოსალოდნელი. ჰაერის ტემპერატურა დღისით +25 გრადუსს მიაღწევს, ღამით კი +12 გრადუსი იქნება.