9 აპრილს ქუთაისში იწვიმებს, დღისით +12 და ღამით +6 გრადუსია მოსალოდნელი.
წვიმაა ოზურგეთშიც, დღისით +14 გრადუსი დაფიქსირდება, ღამით კი +7. ბათუმშიც იწვიმებს, დღისით ჰაერი +13 გრადუსამდე გათბება, ხოლო ღამით +6 გრადუსი დაფიქსირდება.
ნალექიანი ამინდია ფოთშიც. დღისით +13 გრადუსი დაფიქსირდება, ღამით კი +7 გრადუსია მოსალოდნელი. ცვალებადი მორრუბლულობა და წვიმაა მოსალოდნელი ზუგდიდში, დღისით ტემპერატურა +13, ღამით კი +7 გრადუსია ნავარაუდევი.
წვიმიანი დღეა დღეა სოხუმშიც. +12 გრადუსია მოსალოდნელი დღისით, ღამით +6 გრადუსი დაფიქსირდება.
სინოპტიკოსები მესტიაში თოვლს ვარაუდობენ. დღისით +6 გრადუსი იქნება, ღამით კი -2 გრადუსი დაფიქსირდება.
ამბროლაურში იწვიმებს, ჰაერი +14 გრადუსამდე გათბება, ღამით კი +3 გრადუსი დაფიქსირდება.
ნალექიანი ამინდია ჭიათურაშიც, დღისით +15 გრადუსი, ღამით კი +3 გრადუსი დაფიქსირდება. ახალციხეშიც ნალექიანი ამინდია, დღისით ჰაერი +18 გრადუსამდე გათბება, ღამით კი ტემპერატურა +2 გრადუსი იქნება.
ბორჯომშიც იწვიმებს, +16 იქნება დღისით, ღამით კი +3 გრადუსი დაფიქსირდება. თოვლს ვარაუდობენ ბაკურიანში, დღისით +9 გრადუსია მოსალოდნელი, ღამით -1 გრადუსი დაფიქსირდება.
წვიმას ელოდებიან გორში, დღისით +20 გრადუსი, ღამის განმავლობაში კი +3 გრადუსი დაფიქსირდება. წვიმა იქნება ცხინვალშიც, ჰაერის ტემპერატურა +19 გრადუსი იქნება, ღამით კი +2 გრადუსი დაფიქსირდება.
გუდაურშიც თოვლს ვარაუდობენ, დღის განმავლობაში +8 გრადუსი დაფიქსირდება, ღამით კი ჰაერის ტემპერატურა -2 გრადუსი იქნება. ომალოშიც თოვლს ელოდებიან, დღისით +7, ღამით კი -2 გრადუსი დაფიქსირდება.
ლაგოდეხში წვიმა იქნება, ჰაერის ტემპერატურა დღის განმავლობაში +19 გრადუსი იქნება, ღამით კი +9 გრადუსი დაფიქსირდება. წვიმიანი დღე იქნება თელავშიც, +18 გრადუსი დაფიქსირდება, ღამით კი +8 გრადუსია ნავარაუდევი.
წვიმას ვარაუდობენ გურჯაანშიც. დღისით +19 გრადუსი, ღამით კი +8 გრადუსი დაფიქსირდება. სიღნაღშიც წვიმაა მოსალოდნელი, დღისით +18 გრადუსია მოსალოდნელი, ღამით +8 გრადუსი დაფიქსირდება.
რუსთავშიც წვიმიანი დღეი ქნება, დღისით +22 გრადუსია მოსალოდნელი, ღამით კი +7 გრადუსი დაფიქსირდება.
თბილისშიც წვიმას ვარაუდობენ. ჰაერის ტემპერატურა დღისით +21 გრადუსს მიაღწევს, ღამით კი +6 გრადუსი იქნება.