ქ. ქუთაისში საავტომობილო და ქვეითთა მოძრაობის მარეგულირებელი შუქნიშნების მოწყობა
ტენდერი უკვე გამოცახდებულია (NAT220008499)
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება 1`228`792 ლარია.
წინადადებების მიღება მთავრდება 23 მაისს დასრულდება.
„მიმწოდებელი“ ვალდებულია უზრუნველყოს ქ. ქუთაისში, ილია ჭავჭავაძის გამზირისა და ნიკეას ქუჩის კვეთაზე, ილია ჭავჭავაძის გამზირისა და ზ. გამსახურდიას გამზირის I შესახვევის კვეთაზე, ი. გრიშაშვილის ქუჩისა და გ. ტაბიძის ქუჩის კვეთაზე და ნინოშვილის ქუჩისა და ი. ჭავჭავაძის გამზირის კვეთაზე საავტომობილო და ქვეითთა მოძრაობის მარეგულირებელი შუქნიშნების მოწყობა.
1.1 ი. ჭავჭავაძის გამზირისა და ნიკეას ქუჩის კვეთაზე შუქნიშნების მოწყობის სახარჯთაღრიცხვო ღირებულება არ უნდა აღემატებოდეს 451 063,65 ლარს;
1.2 ი. ჭავჭავაძის გამზირისა და ზ. გამსახურდიას გამზირის I შესახვევის კვეთაზე შუქნიშნების მოწყობის სახარჯთაღრიცხვო ღირებულება არ უნდა აღემატებოდეს 300 755,45 ლარს;
1.3 ი. გრიშაშვილის ქუჩისა და გ. ტაბიძის ქუჩის კვეთაზე შუქნიშნების მოწყობის სახარჯთაღრიცხვო ღირებულება არ უნდა აღემატებოდეს 182 305,68 ლარს;
1.4 ნინოშვილის ქუჩისა და ი. ჭავჭავაძის გამზირისა კვეთაზე შუქნიშნების მოწყობის სახარჯთაღრიცხვო ღირებულება არ უნდა აღემატებოდეს 294 666,94 ლარს.