CNN- ის წამყვანი კორონას დიაგნოზით, კლინიკაში მკურნალობს. იგი პირდაპირ ეთერში ჩაერთო, სიენენ-ის აუდიტორიასდაუზიარა მისი გამოცდილება ვირუსთან ბრძოლაში, როგორც ამერიკაში ჩვენი თანამემანულე ანნა არღანაშვილი წერს:
,,ქრის კუომო, CNN- ის წამყვანი კორონას დიაგნოზით, გვიზიარებს როგორ ებრვძვის ვირუსს: პულმონოლოგის რჩევით: სიცხიანი დგება ფეხზე, სუნთქავს ღრმად, სვამს ბევრ სითხეს, ტაილენოლს და წერს პირდაპირ ეთერს. უსაყვარლესი ეთერი აქვს. როგორ იბრძვის და გვამხნევებს ?
ტვიტერზე კი , სადაც ქრისმა  პიირდაპირი ჩართვის ვიდეო გააზიარაუამრავი თანადგონისა და სიყვარულის გზავნილია , მათ შორის ისეთები, რომელიც გამოხატავს ვარაუდ, რომ ეს ვირუსი უკვე გადაიტანეს.
thejennklein
,,ეს შესანიშნავი რჩევა და ინფორმაციაა. ჩემი მეგობარი ბიჭი, მე და ჩემი მშობლები ყველანი დარწმუნებულნი არიან, რომ ეს დეკემბრის ბოლოს გვქონდა. ყველას გვქონდა სიმპტომები, ზოგი უფრო მძიმე, ვიდრე სხვები. ჩვენ ვიფიქრეთ, რომ ეს იყო გრიპი, მაგრამ ყველანი გვეთანხმებით, რომ ეს იყო ყველაზე ცუდი “გრიპი” ჩვენს ცხოვრებაში.
ღმერთმა დაგლოცოთ, კრის. ჩვენ სულ გელოდებით თქვენ, რომ მალე ჯანმრთელი გახდეთ. გაგზავნით სიყვარულს.P -წერს ერთ-ერთი ფოლოუვერი.