მეუღლე გარდაცვლილი ცოლის კვერცხუჯრედით  შვილის ყოლას ცდილობს.
47 წლის ნატო ფხაკაძე , რომელიც 10 წლის განმავლობაში ელოდა შვილს  სამწუხაროდ კორონა ვირუსით გარდაიცვლა. ტრაგედიაა ის ფაქტიც,  რომ მალევე დაიღუპნენ ტყუპები, რომელიც ქალმა ხელოვნური განაყოფიერებით გააჩინა. ახლა   ნატოს მეუღლე, რომლიც სულ მარტო დარჩა სუროგატი დედის დახმარებით ცდილობს შენახული კვერცუჯრედი გამოიყენოს და ასე მაინც შეინარჩუნოს მისი დაკარგული ოჯახის მცირე ნაწილი . გოჩა საბანიძე დახმარებას ითხოვს:
” გინეკოლოგიური მკურნალობის შედეგად,რამდენიმე უშედეგო ცდის შემდეგ ტყუპ გოგო_ბიჭზე ფეხმძიმე ნატოს სხეულმა ვეღარ შეძლო მშობიარობამდე მისულიყო და გაეჩინა შვილები, სამწუხაროდ 2 სექტემბერს სამშობიარო სახლში დასრულდა მისი სიცოცხლე, მალე მისი უნახავი ქალ_ვაჟიც იმიერში დედას ჩაეხუტნენ. დღეს,ნატოს მეუღლე გოჩა საბანაძემ, მზადაა და აიყვანა სუროგატი დედა,რომელსაც ნატოს ერთადერთი ცოცხლად შენახული კვერცხუჯრედი უნდა გადაუნერგონ,რათა დაიბადოს ნატოს შვილი. მე ელიკო, ნატოს და, გთხოვთ უმორჩილესად,გაუწიოთ დახმარება,რადგან შესაგროვებელია 15 000 დოლარი შვილის მოსაპოვებლად,რათა ნატოს საფლავი ისევ მისმა შვილმა შეამკოს ყვავილებით, მოგმართავთ ნატოს ნაცნობ_მეგობრებს,თანამშრომლებს,უცხო და ნაცნობ ადამიანებს,ვისაც გული შეგტკივათ ნატოსთვის,დაეხმაროთ ამ მდგომარეობით დამძიმებულ ოჯახს, #ნატოსთვის #ნატოსშვილისთვის
#ახალისიცოცხლისთვის.