ასტროლოგმა  2025 წლის ყველაზე წარმატებული დღე დაასახელა ზოდიაქოს ყველა ნიშნის წარმომადგენლისთვის.
ვერძი – 19 აპრილი
მზის ენერგია გაზრდის თქვენს თავდაჯერებულობას და გამოავლენს თქვენს ნიჭს 20 მარტიდან 19 აპრილამდე, რაც ხელს შეუწყობს თქვენს მიზნებს. ამ პერიოდის ერთ-ერთი ყველაზე ნათელი მომენტი დადგება 19 აპრილს, როდესაც თქვენი მმართველი მარსი ჰარმონიულ ასპექტს შექმნის მისტიკურ ნეპტუნთან. ეს მოვლენა, რომელიც იშვიათია გასულ საუკუნეში, გაგავსებთ შთაგონებით და გაგიხსნით ახალ შემოქმედებით ჰორიზონტს.
კურო – 10 ივლისი
10 ივლისს თხის რქაში სავსე მთვარე ზრდის და თვითგამოხატვის შესაძლებლობებს გახსნის. ეს ცოცხალი მთვარე შეეხება თქვენს მეცხრე თავგადასავლების სახლს, რაც საშუალებას მოგცემთ იგრძნოთ ღრმა კავშირი თქვენს მიზნებთან. მთვარე ასევე შექმნის ჰარმონიულ ასპექტს მარსთან, რომელიც თქვენს ვნებათა სახლშია, რაც მოტივაციას და შთაგონებას იძლევა ახალი სიმაღლეების მისაღწევად.
ტყუპები – 8 ივნისი
ეს მომენტი აავსებს თქვენს გონებას მომგებიანი იდეებითა და შეხედულებებით. როდესაც იუპიტერი დაასრულებს მოგზაურობას თქვენს ნიშანში, თქვენ გექნებათ შესაძლებლობა გამოიყენოთ თქვენი გამოცდილება თქვენს ცხოვრებაში ხელსაყრელი ცვლილებების შესაქმნელად.
კიბო – 24 ივნისი
9 ივნისიდან იუპიტერი ათწლეულის განმავლობაში პირველად გაანათებს თქვენს ნიშანს, ეს მოიტანს წარმატებას და სიუხვეს. 24 ივნისი აღნიშნავს ამ პერიოდის კულმინაციას, როდესაც იუპიტერი აკავშირებს მზეს თქვენს ნიშანში, ქმნის ძლიერი ენერგიის მომენტს, რომელიც ცნობილია როგორც კაზიმი. ეს გასწორება მოგიტანთ ჰარმონიის განცდას და თქვენს ცხოვრებაში ახალ შესაძლებლობებს მოიზიდავს.
ლომი – 24 ივლისი
ახალი მთვარე თქვენს ნიშანში 24 ივლისს გაგიხსნით კარებს ახალი წამოწყებისკენ. მზისა და მთვარის გავლენით, რომლებიც ქმნიან ნეპტუნისა და სატურნის ჰარმონიულ ასპექტებს, თქვენი მეცხრე თავგადასავლების სახლი გააქტიურდება. ეს დრო იდეალურია გრძელვადიანი მიზნების განსახორციელებლად და თქვენი ოცნებების ასასრულებლად.
ქალწული – 12 სექტემბერი
22 აგვისტოდან 22 სექტემბრის ჩათვლით მზე თქვენს ნიშანში იქნება, რაც სიცხადესა და ენერგიას მოიტანს. 12 სექტემბერს განსაკუთრებული მოვლენა მოხდება – მზის შეერთება თქვენს მმართველ მერკურთან. ეს იშვიათი თანხვედრა მოიტანს ახალ იდეებსა და შესაძლებლობებს და იქნება თქვენი გეგმების რეალიზაციის გასაღები.
სასწორი – 14 ოქტომბერი
22 სექტემბრიდან 22 ოქტომბრის ჩათვლით მზე ანათებს თქვენს ნიშანს, ხაზს უსვამს თქვენს შემოქმედებას. 14 ოქტომბერს დადგება მნიშვნელოვანი მომენტი – მთავარი საჰაერო ტრიპი ურანთან და პლუტონთან. ეს განლაგება გაგიხსნით სულიერ და კარიერულ პერსპექტივებს.
მორიელი – 19 ნოემბერი
ახალი მთვარე მორიელში 19 ნოემბერს იქნება ჯადოსნური მომენტი ახალი წამოწყებისთვის. იუპიტერისა და ნეპტუნის ჰარმონიული ასპექტების გავლენით თქვენი ინტუიცია და ოცნებები პიკს მიაღწევს. ეს არის დრო ღრმა ტრანსფორმაციისა და თქვენი ყველაზე ამბიციური მიზნების რეალიზაციისთვის.
მშვილდოსანი – 24 ივლისი
ახალი მთვარე ლომში 24 ივლისს ააქტიურებს თქვენი ზრდისა და ცოდნის მეცხრე სახლს, რაც ახალ შესაძლებლობებს მოიტანს. ნეპტუნთან და სატურნთან ჰარმონიული ასპექტები შთაგაგონებთ განახორციელოთ იდეები, რომლებსაც შეუძლიათ თქვენი ცხოვრების შეცვლა. ეს არის დრო, რომ გააცნობიეროთ თამამი გეგმები და მოძებნოთ ახალი თავგადასავლები.
თხის რქა – 10 ივლისი
ყოველწლიური სავსე მთვარე თქვენს ნიშანში 10 ივლისს აგავსებთ ენერგიით თქვენი მიზნების მისაღწევად. ეს შესანიშნავი დროა თქვენი ენერგიის ფოკუსირებისთვის თქვენი უმაღლესი მიზნების მიღწევაზე.
მერწყული – 9 აგვისტო
9 აგვისტოს სავსე მთვარე თქვენს ნიშანში ხაზს უსვამს თქვენს უნიკალურობას და კრეატიულობას. ურანისა და პლუტონის ჰარმონიული ასპექტები გაზრდის თქვენს ამბიციებს. ეს არის დრო, რომ განახორციელოთ თქვენი ოცნებები.
თევზები – 17 მარტი
17 მარტი თევზებისთვის სულიერი და პიროვნული ზრდის კულმინაცია იქნება. ამ დღეს მზე დაუკავშირდება თქვენი ნიშნის ჩრდილოეთ კვანძს, რაც საშუალებას მოგცემთ გააცნობიეროთ თქვენი მიზანი. ეს მომენტი, რომელსაც თან ახლავს მთვარის ძლიერი დაბნელება, თქვენს ცხოვრებაში ახალი თავის დასაწყისი იქნება.