”2020 წელს თქვენ სასამართლო პროცესებზე სპეციალური რეისებით ჩამოვფრინდები” – იმერეთის ყოფილი ვიცე გუბერნატორი და ჭიათურის ყოფილი მერი პაატა ნადირაძე სოციალურ ქსელში პოსტს აქვეყნებს.
”მეგა ტვ” ტექსტს უცვლელად გთავაზოთ.
”ჩემით ნაბრძოლები და მოპოვებული ხომ არ შემარგეთ . ქვეყნის ერთგულებისთვის სიყვარულისთვის პატიოსნებისთვის ხომ საჩვენებლად დამსაჯეთ . ხომ დააწინაურეთ ჩემი ცხოვრების შემცვლელები და გამმწარებლები ზოგი მინისტრის მოადგილედ ზოგიც პარლამენტში ,ხომ შემომითვალეთ გაგრიდებოდით! წავედი გაგერიდეთ მეგონა დაწყნარდებოდით .ჩამოვედი მაინც არ მომასვენეთ 2018 2019 წლები ხომ ნერვები დამაწვიტეთ თქვე მართლა უტრაკო ფარჩაკებო. კრიმინალადაც ხომ შემრაცხეთ.აწი გაჩვენებთ სადაც შეგხვდებით, როგორია ადამიანის ნერვების დაწყვეტა და მართალი ადამიანის გამწარება ,გაწირვა.თქვენ კიდე უსუსურო ადამიანებო ვინც გვერდით დაგიყენეთ (ყველას არ ეხება)და ვითომ ცხოვრების სურნელი შეიგრძენით, სტრუქტურების ბოზობის ეფრეიტორის პაგონებს მალე აგახევენ იცოდეთ როგორც დაგაკერეს ისე, გარედან რა უსუსურები ჩანხართ რომ იცოდეთ ,ან რად გინდოდათ ეს ჯაჭვი რომ დაიკიდეთ არაკაცური ,სწორედ მაგ ჯაჭვი დაგახრჩობთ მომავალში ,თორე მე მაგრად მკიდიხართ. მისამართი შეგეშალათ დროებითობის გმირობის ავტორებო ჩემნაირების დაშინება ძალიან ძნელია ,კარგად ვერ გაგიცნივართ. .ჩემთვის უკვე სულერთია მომავალში, თქვენი პოლიტიკა გაიკეთეთ ერთ ადგილზე. მეტი რაღა უნდა გამიკეთოთ ნაცებს არ უკადრებიათ ჩემთვის რაც თქვენმა სუსმა და პოლიციამ მაკადრა და დღემდე კადრულობენ, ხომ დააწინაურეთ ჩემი დასჯისთვის ეს ხალხი, რეჟისორ შემსრულებლები პოლიციის უფროსი ჩხიტუნიძეთბილისის სამმართველოში დააწინაურეთ სუსის უფროსი სვიმონიშვილი ჯანდაცვის მინისტრის მოადგილედ,დეპუტატი მახათაძე პარლამენტში ამბის მომტან მიმტანები მერებად მათ მოადგილეებად და საკრებულოებში. კიდევ დიდი წრე ხართ რეჟისორ მონაწილენი, მაღალი რანგის ხელის ბიჭები ჩემი ცხოვრების არევაში მამა აბრამის ბატკნებივით რომ ხართ გატრუნულები და გრიალებთ, ჯიბე მაგრად ხმაურიანად გიჩხრიალებთ იცოდეთ დრონი მეფობენ კარგიიიიიით!!!!!!! მომავალი გვაჩვენებს!!! მომავალში 2020 წელს თქვენ სასამართლო პროცესებზე სპეციალური რეისებით ჩამოვფრინდები.ამ ცხოვრების დედაც??? არა!! ჩემი გატეხვა ძნელია თუმცა ფაქტია მაინც გამომიყვანეთ წყობილებიდან . აქ ცხოვრების დედაც!!!” – იმერეთის ყოფილი ვიცე გუბერნატორი და ჭიათურის ყოფილი მერი პაატა ნადირაძე თავის ფეისბუკზე.