დღეს, 21 იანვარს ქუთაისში ენერგო პრო ჯორჯიას ცნობით გეგმიური სამუშაოების გამო, ელექტრო ენერგიის მიწოდება დღის განმავლობაში სხვადასხვა დროს შეუწყდებათ აბონენტებს:
12 საათიდან 15:00 საათამდე , შუქი გაეთიშება 533 აბონენტს :
გათიშვის არეალი: ქუთაისი/ფალიაშვილის, ქუთაისი/წმინდა ნინოს, ქუთაისი/ლერმონტოვის, ქუთაისი/ვარლამიშვილის, ქუთაისი/ფალიაშვილის 1შ, ქუთაისი/ბროსეს, ქუთაისი/ფალიაშვილის 5შ, ქუთაისი/ლერმონტოვის 2ჩ, ქუთაისი/ფალიაშვილის 3შ, ქუთაისი/კოლუმბია მისურის, ქუთაისი/წერეთლის, ქუთაისი/რუსთაველის, ქუთაისი/წითელი ხიდის სამხრეთ-აღმოსავლეთი, ქუთაისი/ფალიაშვილის 2შ
გათიშვის არეალი: ქუთაისი/ზვიად გამსახურდიას, ქუთაისი/9 აპრილის, ქუთაისი/რუსთაველის, ქუთაისი/ჭავჭავაძის, ქუთაისი/გამსახურდიას, ქუთაისი/9 აპრილის 1შ
13:00 საათიდან 18:00 საათამდე 201 აბონენტს:
გათიშვის არეალი: ქუთაისი/ჯავახიშვილის, ქუთაისი/ნიკოლაძის, ქუთაისი/ბარნოვის, ქუთაისი/ჭონქაძის, ქუთაისი/ვაჟა ფშაველას, ქუთაისი/ბარნოვის 2შ, ქუთაისი/ჭონქაძის 2ჩ
14:00 საათიდან ელექტრო ენერგია გაითიშება 14:30 საათამდე 300 აბონენტთნ
გათიშვის არეალი: ქუთაისი/ახალგაზრდობის 7შ, ქუთაისი/ახალგაზრდობის 5შ, თერჯოლის რაიონი/სარბევი, ქუთაისი/ახალგაზრდობის 11შ, ქუთაისი/რიონჰესი, თერჯოლის რაიონი/კვახჭირი, ქუთაისი/ახალგაზრდობის 8შ, ქუთაისი/ახალგაზრდობის, თერჯოლის რაიონი/კვახჭირი/310-336 სარბევი, ქუთაისი/მაიაკოვსკის, ქუთაისი/რიონგესის, თერჯოლის რაიონი/ქუთაისი/ახალგაზრდობის, ქ. ქუთაისი/ქ. ქუთაისი/ახალგაზრდობის, ქუთაისი, ქუთაისი/კვახჭირი, ქუთაისი/თამარ მეფის, ქუთაისი/ვ.მაიაკოვსკის 7 შეს, ქუთაისი/ევდოშვილის, ქუთაისი/აღმაშენებლის 5შ, ქ. ქუთაისი/რიონჰესი/წყალწითელის მიმდებარედ
15:00 საათიდან 18:00 საათამდე გაითიშება 1161 აბონენტთან:
გათიშვის არეალი: ქუთაისი/რუსთაველის, ქუთაისი/გრიშაშვილის, ქუთაისი/აღმაშენებლის, ქუთაისი/გ.ტაბიძის, ქუთაისი/ჩეჩელაშვილის, ქუთაისი/ლორთქიფანიძის, ქუთაისი/რუსთაველის 8ჩ, ქუთაისი/კიკვიძის, ქუთაისი/რუსთაველის 4ჩ, ქუთაისი/სხირტლაძის, ქუთაისი/ჩეჩელაშვილის 1შ, ქუთაისი/ნინოშვილის, ქუთაისი/ხანძთელის, ქუთაისი/გრიშაშვილის 4შ, ქუთაისი/ბერი თევდორეს, ქუთაისი/რუსთაველის 6ჩ, ქუთაისი/რობაქიძის, ქუთაისი/გაგარინის, ქუთაისი/სარაჯიშვილის, ქუთაისი/სტურუას 2შ
15:50 საათიდან შუქი გაითიშება 16:00 საათამდე 300 აბონენტთან :
გათიშვის არეალი: ქუთაისი/ახალგაზრდობის 7შ, ქუთაისი/ახალგაზრდობის 5შ, თერჯოლის რაიონი/სარბევი, ქუთაისი/ახალგაზრდობის 11შ, ქუთაისი/რიონჰესი, თერჯოლის რაიონი/კვახჭირი, ქუთაისი/ახალგაზრდობის 8შ, ქუთაისი/ახალგაზრდობის, თერჯოლის რაიონი/კვახჭირი/310-336 სარბევი, ქუთაისი/მაიაკოვსკის, ქუთაისი/რიონგესის, თერჯოლის რაიონი/ქუთაისი/ახალგაზრდობის, ქ. ქუთაისი/ქ. ქუთაისი/ახალგაზრდობის, ქუთაისი, ქუთაისი/კვახჭირი, ქუთაისი/თამარ მეფის, ქუთაისი/ვ.მაიაკოვსკის 7 შეს, ქუთაისი/ევდოშვილის, ქუთაისი/აღმაშენებლის 5შ, ქ. ქუთაისი/რიონჰესი/წყალწითელის მიმდებარედ.