ხანდახან ფასდაკლებები ნამდვილია!
დაპოსტა 2023/04/10-ში
რამდენჯერ გვიფიქრია, რომ გერმანული ბრენდი “კერხერის” ერთი ნივთი მაინც გვქონოდა ჩვენს სახლებში. წარმოიდგინეთ, რამდენად გამორჩეული იქნებოდა თქვენი ეზო, ავტომობილი, სამუშაო იარაღები ან სხვა ნივთები, როდესაც მათ მაღალი წნევით, სრულფასოვნად გაასუფთავებდით. არსებობს ნივთები და ასევე არსებობს “კერხერის” ნივთები – ის, რაც აუცილებლად უნდა მოიძებნებოდეს ყველას ოჯახში; ის, რაც ერთნაირად იდეალურია მამაკაცებისა და ქალბატონებისთვისაც.
რა გვახსენდება სიტყვა “კერხერის” გაგებისას ?
ალბათ, სრულყოფილი დასუფთავება, მაღალი წნევა და ხარისხი. დღესდღეობით, ძალიან ცოტა რამეზე თუ ვიტყვით, რომ ხარისხი ფასს აჭარბებს, თუმცა გერმანული ბრენდი, თავისი მთელი დიდებით, გამონაკლისია. აუცილებლად უნდა ითქვას, რომ ის შრომასაც ძალიან ამსუბუქებს და ამაში თქვენც დარწმუნდებით.
თუ შრომის გამარტივებაზე ვისაუბრებთ, თანამედროვე სამყაროსთვის ფეხის აწყობა ერთ-ერთი მნიშვნელოვანი ფაქტორია – მოდერნიზებული, ხარისხიანი ინვენტარით, ჩვენ შეგვიძლია არა მხოლოდ საკუთარი სივრცის სრულყოფა, არამედ ისიც, რომ სულ უფრო და უფრო მეტ ადამიანს გავაგებინოთ ამ სიკეთის შესახებ. როდესაც თქვენი სტუმრები და ნათესავები თქვენს ოჯახში დაინახავენ “კერხერს” და რაც მთავარია, მის შედეგებს, ცხადია, მათაც აუცილებლად გაუჩნდებათ მისი ქონის სურვილი, რადგან ის მაღალი წნევით ნამდვილად ახდენს სასწაულებს.
ნამდვილად უდიდესი კომფორტია, როდესაც სახლში მუდმივად გეგულებათ ისეთი აპარატი, რომელიც სახლის ნებისმიერ კუთხე-კუნჭულს ერთნაირად სრულყოფილად გაწმენდს. კომფორტთან ერთად, სრულყოფილი წმენდა, ცხადია, ყველაფერს სჭირდება, განსაკუთრებით, იმ სამუშაო იარაღებს, რომელსაც ყოველდღიურად ვიყენებთ. უნდა აღინიშნოს ისიც, რომ ადამიანებისთვის განსაკუთრებულად მნიშვნელოვანია მუდმივად მოწესრიგებულ სახლში ცხოვრება – ეს კი შეუძლებელია სწორად დასუფთავებული ნივთების, ავეჯის, ინტერიერის, ექსტერიერისა და ტექნიკის გარეშე.
სწორედ ახლა, გერმანული კომპანია “კერხერი” ეროვნულ აქციას გვთავაზობს და ყველას, ვისაც სურს ავტომობილისა თუ კერძო სახლის დასუფთავების ან ყოველდღიური საქმიანობების გამარტივება, შეუძლია 1 აპრილიდან მაღალი წნევით რეცხვის აპარატი K4 Power Control, 1195 ლარის ნაცვლად, 745 ლარად შეიძინოს. ეროვნული აქცია საქართველოს მასშტაბით ნებისმიერი ადამიანისთვისაა ხელმისაწვდომი. მოყვება 1 წლიანი გარანტიაც, რაც ნიშნავს იმას, რომ მისი დაზიანების შემთხვევაში შეკეთებას სრულიად უფასოდ შეძლებთ “კერხერის” ნებისმიერ ცენტრში.
გერმანული ბრენდის აპარატი შეგიძლიათ გამოიყენოთ ავტომობილების, მოტოების, მოპედების ან ველოსიპედების, ასევე ნებისმიერი სამუშაო იარაღის, ხალიჩებისა, დიდი ზომის მყარი ჭურჭლის გასარეცხად და მყარი ზედაპირების (ქვის, ბეტონის კედლის/იატაკის) მოსარეცხადაც.
ამ თანამედროვე ნივთით შეგიძლიათ, დაარეგულიროთ წნევა, გაწმინდოთ ნებისმიერი ზედაპირი სრულყოფილად და გადააადგილოთ კომფორტულად.
მაღალი წნევა რომ კერხერია, ამაში ეს აპარატი ნამდვილად დაგარწმუნებთ, თავისი სიმძლავრით, კომფორტულობითა და მდგრადობით.
ხანდახან, ერთ ნივთსაც კი შეუძლია, რომ თავდაჯერებულობა ორმაგად მოგვიმატოს, რადგან ჩვენი სახლი ჩვენი სარკეა; რამდენადაც სრულყოფილი იქნება ის, იმდენად თავდაჯერებულები ვიქნებით ჩვენ – ეს კი სრულიად და მარტივადაა შესაძლებელი “მაღალი წნევით.”
გერმანული ბრენდი კერხერი, რომელსაც თითქმის 100 წლიანი მოღვაწეობის ისტორია აქვს მსოფლიოში და დღეს წარმოადგენს დასუფთავების ტექნიკის წარმოების მსოფლიო ლიდერს, საქართველოში მოღვაწეობს 2016 წლიდან და დღეს მთელი საქართველოს მასშტაბით ფლობს 5 ფილიალს: თბილისში, ქუთაისში, ბათუმსა და ზუგდიდში. მისი ასორტიმენტი მოიცავს როგორც ბიზნესში გამოყენებად, ასევე საყოფაცხოვრებო დანიშნულების პროდუქტებსაც, როგორებიცაა: მტვერსასრუტები, ორთქლის აპარატები, ბაღის მოვლის ტექნიკა, მინის საწმენდები, ავტომობილების სარეცხი აპარატები, ელექტრო ცოცხები და სხვა.
კერხერის მაღაზიებში ყოველთვიურად იხილავთ აქციებს სხვადასხვა პროდუქციაზე,  წელიწადში ორჯერ კი ეროვნულ აქციას რომელიმე აპარატზე. წელს ეროვნულ კამპანიაში სწორედ მაღალი წნევით რეცხვის აპარატი K4 Power Control-ია, რომელიც ჩვენი ეზოს თუ ავტომობილის დასუფთავების პრობლემას უმარტივესად მოაგვარებს.
საბოლოოდ, რატომ უნდა შეიძინოთ მაღალი წნევით რეცხვის აპარატი K4 Power Control ?