ჯგუფში spend 4 seasons  in georgia სხვადასხვა სასტუმროებია წარმომადგენლები უფასო მომსახურებას თავაზობენ.
,, KaLand – კალანდია
გამარჯობა მეგობრებო, ჩვენო ძვირფასო სტუმრებო. ჩვენი სასტუმროს სახელით სრულ მხარდაჭერას ვუცხადებთ უკრაინას და გვინდა ჩვენი წვლილი შევიტანოთ მათ დახმარებაში. თუ ვინმე იცნობთ უკრაინის მოქალაქებს, რომლებიც ამჟამად საქართველოში იმყოფებიან და უკან ვერ ბრუნდებიან, ჩვენ შეგვიძლია ვუზრუნველყოთ სასტუმროთი იმდენი ხნით, რამდენიც საჭირო იქნება მათი კეთილდღეობისთვის, რა თქმა უნდა სრულიად უსასყიდლოდ. მსგავსი ინფორმაციის არსებობის შემთხვევაში მოგვწერეთ პირადში. ??
დიდება უკრაინას! დიდება გმირებს! ????
Hello friends, our dear guests.  On behalf of our hotel, we fully support Ukraine and would like to contribute to their assistance.  If anyone knows Ukrainian citizens who are currently in Georgia and cannot return, we can provide them with a hotel for as long as it will take for their well-being, of course completely free of charge. If you have similar information, write to us in inbox. ?  ?
Glory to Ukraine!  Glory to the heroes! ????
Привіт друзі, наші дорогі гості.  Від імені нашого готелю ми повністю підтримуємо Україну і хочемо зробити свій внесок у їхню допомогу.  Якщо хтось знає громадян України, які зараз перебувають у Грузії і не можуть повернутися, ми можемо надати їм готель на стільки, скільки буде потрібно для їхнього самопочуття, звісно, ​​абсолютно безкоштовно.  Якщо у вас є подібна інформація, пишіть нам у вхідні. ? ?
Слава Україні!  Слава героям ! ????,,
,, საქართველოში მყოფი უკრაინელი ძმები და დები შეგვიძლია განვათავსოთ სასტუმრო BEST Hotel -ში უსასყიდლოდ.
Украинские братья и сестры в Грузии могут бесплатно разместиться в BEST Hotel.