სახლში სიმყუდროვის შეგრძნებას სისუფთავე იწვევს. 21-ე საუკუნეში დალაგება-დასუფთავება დამხმარე ხელსაწყოების გამოყენებით  ძალიან გამარტივებულია. შესაბამისად, ტექნიკა, რომელიც სახლის, ეზოსა თუ გარემოს მოწესრიგებაში გვეხმარება,  ყოველდღიური ყოფა-ცხოვრების განუყოფელი ნაწილია. ხარისხიანი დასუფთავების ტექნიკის შერჩევა კი უმნიშვნელოვანესია.
კერხერი არის კომპანია, რომელიც სწორედ ისეთ პროდუქციას ქმნის, რაც ნებისმიერ ადამიანს დალაგების პროცესში კომფორტს უქმნის და შესაბამისად, სახლის, ოფისისა თუ ობიექტის წესრიგში მოსაყვანად დროც და ენერგიაც ნაკლები იხარჯება.
საუკეთესოა „კერხერი“ – რატომ?
„კერხერი“  დასუფთავების ტექნიკის წარმოებაში მსოფლიოში აღიარებული და ლიდერი კომპანიაა.
„კერხერს“ დასუფთავების ტექნიკის დიდი არჩევანი აქვს – მსტვერსასრუტები, მაღალი წნევით რეცხვის აპარატები, იატაკის საწმენდი, ორთქლის აპარტები, მინის საწმენდი აპარატები, ელექტრო და მექანიკური ცოცხები, ასევე ბაღის მოვლის ტექნიკა.
კომპანია „კერხერი“ მუდმივად ხვეწს და აუმჯობესებს პროდუქტს, რათა ადამიანის ცხოვრება კიდევ უფრო კომფორტული გახდეს და ამავდროულად, ადამიანური რესურსიც დაიზოგოს. ტექნიკის გამოყენება ყველას შეუძლია.
დიდი  ფასდაკლება  საუკეთესო შეთავაზება „კერხერისგან“
კომპანია „კერხერი“ მომხმარებლებს სთავაზობს მრავალფუნქციურ და მოსახერხებელ დასუფთავების ტექნიკას.  საგაზაფხულო და გრანდიოზული აქციის ფარგლებში ფასდაკლებით შეიძინონ.
მთელი ქვეყნის მასშტაბით, ნებისმიერ ადამიანს შეუძლია აქციით ისარგებლოს და მისთვის სასურველი ნივთი შეიძინოს.
გაეცანით „კერხერის“ მორიგ მნიშვნელოვან შეთავაზებებს:
Kärcher-ის მრავალფუნქციური აპარატი WD3 – სააქციო ფასი –  365 ლარი 495 ლარის ნაცვლად.
WD3- მრავალფუნქციური მტვერსასრუტი დასუფთავებისთვის საუკეთესო გამოსავალია როგორც სახლში, ისე – სახლის გარეთ. მას შეუძლია, როგორც მსუბუქი და მძიმე, მშრალი დაბინძურების აღება (როგორიც არის სამშენებლო ნაგავი).
ასევე, სველი დაბინძურების შეწოვა, როგორიცაა სითხეშერეული ნაგავი, მათ შორის – შუშის ნამსხვრევები. შესაბამისად, მისი გამოყენების არეალი საკმაოდ ფართოა.  WD3 მტვერსასრუტი კომპაქტური, ბიუჯეტური, საკმაოდ მძლავრი და ენერგოეფექტური აპარატია.
WD3 აპარატს მშრალი და სველი წმენდისთვის 17-ლიტრიანი ავზი და კარტრიჯული ფილტრი აქვს ისე, რომ არ მოითხოვს სხვადასხვა დაბინძურებასთან გასამკლავებლად ფილტრის გამოცვლას.
მრავალფუნქციურ მტვერსასრუტს ასევე გააჩნია უკუდაბერვის ფუნქცია, რომელიც ამ აპარატს კიდევ უფრო უნიკალურს ხდის მათთვის, ვისაც სურს, ჩამჯდარი შეგროვილი ნარჩენები გაფანტოს, რათა შემდეგ მარტივად მოხდეს მისი აპარატით აღება. ასევე, ეს ფუნქცია წვრილი ღარებიდან მტვრის ამოსაღებად საუკეთესო საშუალებაა.
K5 Compact – მაღალი წნევით რეცხვის აპარატი – სააქციო ფასია 995 ლარი 1345 ლარის ნაცვლად.
Compact – მაღალი წნევითი რეცხვის აპარატი იდეალურია როგორც ავტომობილის, მოტოციკლის, ველოსიპედის, ასევე ეზოს ქვის ბილიკების, კედლებისა და ეზოს ავეჯის გასარეცხად.
ამ კონკრეტული აპარატის გადაადგილება გორგოლაჭების საშუალებით საკმაოდ მარტივია. აპარატი გამოირჩევა მაღალი სიმძლავრით, სწრაფად და ეკონომიურად რეცხავს დაბინძურებულ ნივთებს და ჩამჯდარ ჭუჭყს მარტივად აშორებს.
K3 Power Control – სააქციო ფასია 495 ლარი  695 ლარის  ნაცვლად
მაღალი წნევით რეცხვის აპარატი გამოიყენება საშუალო დაბინძურების წინააღმდეგ, კერძოდ, მისი გამოყენება შესაძლებელია ავტომობილის, ველოსიპედის, ეზოს ქვის და რკინის ინვენტარის და ასევე დასვრილი კიბეების და ფასადების გასარეცხად.
აპარატს სხვადასხვაგვარი ზედაპირის დასასუფთავებლად განსხვავებული სამუშაო რეჟიმები გააჩნია. რეჟიმის არჩევა შეგიძლიათ თავაკების დატრიალებით, რაც აპარატის ლედ ეკრანზე აისახება. მათ, ვისაც სურს, რომ ავტომობილის და ეზოს ინვენტარის სარეცხად ბიუჯეტური აპარატი შეიძინოს, ეს აპარატი სწორედ რომ იდეალურია!
სწორედ მათთვის, ვისთვისაც სუფთა გარემო, ავტომობილი და ეზო მნიშვნელოვანია და აქვს ასევე სურვილი, რომ შეიძინოს ხარისხიანი და გერმანული ბრენდის ხელმისაწვდომი ტექნიკა, მაშინ გირჩევთ არ გაუშვათ შანსი და ისარგებლოთ კერხერის საგაზაფხულო შემოთავაზებით და თქვენთვის სასურველი ტექნიკა შეარჩიოთ როგორც ონლაინ მაღაზიაში: www.karchershop.ge, ასევე კერხერ-ცენტრებში – თბილისში, ქუთაისსა და ბათუმში.
შეგახსენებთ, რომ დასუფთავების ტექნიკის მწარმოებელი, მსოფლიო ლიდერი გერმანული ბრენდი “კერხერი” 1935 წელს ალფრედ კერხერის მიერ დაარსდა.
დღეისათვის, კომპანია პროდუქციას 150-ზე მეტ ქვეყანაში, მათ შორის საქართველოშიც ყიდის, რომელსაც ოფიციალური წარმომადგენლობა 2016 წლიდან ჰყავს და ქართულ ბაზარს ინოვაციური საყოფაცხოვრებო თუ პროფესიონალური დასუფთავების აპარატებით ამარაგებს.
კერხერ-ცენტრების მისამართები: