ეს მოძალადე სირები ბუჩქებში იმალებიან, სადარბაზოებში კი ქალებს ამორიგევებენ – ტელეწამყვანი ვახო სანაია ფეისბუკზე პოსტს აქვეყნებს:
“ეს ჩმორები ხომ მათ ზემოთ მდგომი ჩმორებით ბლატაობენ უბანში. და ის მთავრობასთან დაახლოებული ჩმორები, ხან კორცხელში რომ გზავნიან და ჩვეულებრივი განეცები არიან, ყველაზე სასაცილოები იცით, როდის ხდებიან – რაღაც რომ მოხდება და ეს მოძალადე სირები ბუჩქებში იმალებიან, სადარბაზოებში კი ქალებს ამორიგევებენ, იქნებ ჟურნალისტებს უთხრან, რა კარგი ,,ბავშვები არიან”, მხოლოდ საგუნდაოდ რომ ჩადიან ხოლმე უბანში :)))))))))))))))
ეს ძალად ძველი ბიჭები უცებ ,,ბავშვებად” რომ გადაიქცევიან და ეს ამბავი მთელ ქვეყანას დედამ, მამიდან, ბიცოლამ უნდა აცნობოს ტელევიზიით. ოღონდ ახლა გადაარჩინონ და ,,ბავშვიც” გახდება, მოგუნდავეც და ასე შემდეგ :)))))
აბა, როგორ იკადრებდნენ უკნიდან მოპარვას, წაქცეულზე თავდასხმას, ქალზე დარტყმას, ბავშვის ისტერიკაში ჩაგდებას…
მოგუნდავე ბავშვები :)))
ჩვენ უფრო მეტნი ვართ, განუზომლად ძლიერებიც. ეს ქვეყანა ვერ წავა იმ გზით, მათ როგორც სურთ და ჰგონიათ.
ძალასობაზე ერთადერთი წამალი ჭრის – არაძალადობრივი პასუხი. მხოლოდ ეს მიდგომა კურნავს. როცა ამ პროფესიაში ხარ და ამ ქვეყანაში, მზადა ხარ მუშტისთვის, ჯოხისთვის, იარაღისთვის, ციხისთვის – ყველაფრისთვის. ეს შეგვაშინებს და დაგვთრგუნავს ჩვენ ? :)) პირიქით, შეუდარებლად გვძლიერებს. ხელისუფლებაში ჰგონიათ, რომ თავიანთი განცხადებებით აბულინგებენ ჟურნალისტებს. აი ვოლსკის ჰგონია, რომ რომელიმე ჟურნალისტს დათრგუნავს, თუ ზონდერს დაუძახებს ? :))))))) ამ 20-22 წლის გოგო-ბიჭებს მიკროფონებით რომ ათენებენ და აღამებენ, მოუგებენ და წაართმევენ ქვეყანას პარლამენტსა და თუ ქუჩებში ჩაცუცქულები ? რომ იცოდეთ, როგორ ცდებით.
ქუჩაში ხელის მომქნევ ზომბებსაც ეშველებათ; ფეისბუქში რომ იქნევენ ხელებს, მათაც ეშველებათ; საერთოდ მთელ ქვეყანას მიეცემა შანსი. ბაჩოსაც ვუშველით და გურისაც :)))) ეგენიც ჩვენები არიან.” – წერს ტელეწამყვანი ვახო სანაია.
ცნობისთვის ვახო სანაიას მის ოჯახის წევრეს გუშინ თავს დაესხნენ, საქმეზე დაკავებულია 3 პირი. ტელეწამყვანმა თავდასხმის შედეგად ტვინის შერყევა მიიღო.