19 ივნისს ქუთაისში დღისით +27 და ღამით +15 გრადუსია მოსალოდნელი, სინოპტიკოსები მზიან ამინდს ვარაუდობენ.
მზიან ამინდს ელოდებიან ოზურგეთშიც, დღისით +27 გრადუსი დაფიქსირდება, ღამით კი +15. ბათუმშიც მზიანი ამინდი იქნება, დღისით ჰაერი +27 გრადუსამდე გათბება, ხოლო ღამით +15 გრადუსი დაფიქსირდება.
მზიანი ამინდია ფოთშიც. დღისით +25 გრადუსი დაფიქსირდება, ღამით კი +16 გრადუსია მოსალოდნელი. მზეა ზუგდიდშიც, დღისით ტემპერატურა +27, ღამით კი +14 გრადუსია ნავარაუდევი.
მზიანი დღეა სოხუმშიც. +26 გრადუსია მოსალოდნელი დღისით, ღამით +15 გრადუსი დაფიქსირდება.
მესტიაში წვიმიანი ამინდია, დღისით +18 გრადუსი იქნება, ღამით კი +8 გრადუსი დაფიქსირდება. ამბროლაურში ჰაერი +24 გრადუსამდე გათბება, ღამით კი +11 გრადუსი დაფიქსირდება. იწვიმებს.
მზიანი ამინდია ჭიათურაში, დღისით +26 გრადუსი, ღამით კი +11 გრადუსი დაფიქსირდება. ახალციხეში დღისით ჰაერი +27 გრადუსამდე გათბება, ღამით კი ტემპერატურა +16 გრადუსი იქნება.
მზიანი დღეა ბორჯომში, +24 იქნება დღისით, ღამით კი +8 გრადუსი დაფიქსირდება. ბაკურიანშიც, დღისით +16 გრადუსია მოსალოდნელი, ღამით 4 გრადუსი დაფიქსირდება.
გორში დღისით +27 გრადუსი, ღამის განმავლობაში კი +10 გრადუსი დაფიქსირდება. მზიანი დღე იქნება ცხინვალშიც, ჰაერის ტემპერატურა +26 გრადუსი იქნება, ღამით კი +9 გრადუსი დაფიქსირდება.
გუდაურში დღის განმავლობაში 15 გრადუსი დაფიქსირდება, ღამით კი ჰაერის ტემპერატურა +6 გრადუსი იქნება. ომალოში წვიმიანი ამინდი იქნება, დღისით +14, ღამით კი +6 გრადუსი დაფიქსირდება.
ლაგოდეხში მზიან ამინდს ვარაუდობენ. ჰაერის ტემპერატურა დღის განმავლობაში + 28 გრადუსი იქნება, ღამით კი +16 გრადუსი დაფიქსირდება. მზიანი დღე იქნება თელავშიც, +28 გრადუსი დაფიქსირდება, ღამით კი +15 გრადუსია ნავარაუდევი.
უნალექო ამინდს ვარაუდობენ გურჯაანშიც. დღისით +28 გრადუსი, ღამით კი +16 გრადუსი დაფიქსირდება.
სიღნაღშიც მზეა მოსალოდნელი, დღისით +26 გრადუსი იქნება, ღამით +15 გრადუსი დაფიქსირდება.
რუსთავშიც უნალექო დღეა. დღისით +29 გრადუსია მოსალოდნელი, ღამით კი +16 გრადუსი დაფიქსირდება.
თბილისშიც მზეა. ჰაერის ტემპერატურა დღისით +29 გრადუსს მიაღწევს, ღამით კი +14 გრადუსი იქნება.