გაინტერესებთ, უკვე განცდილი გაქვთ თუ არა რეინკარნაცია? მაშინ, ალბათ, დაგაინტერესებთ ის ნიშნები, რომლებსაც ქვემოთ გაგაცნობთ და რომლებიც პასუხს გასცემენ ამ კითხვაზე.ც
ცოტა ხნის წინ ჩატარებულმა გამოკითხვამ აჩვენა, რომ დედამიწის მოსახლეობის 25%-ს რეინკარნაციისა სწამს.
როგორც ჩანს, იმის წარმოდგენა, რომ ადამიანის სული, გონება, ენერგია და ა.შ. გარდაცვალების შემდეგ უკვალოდ კი არ ქრება, არამედ სხვადასხვა მატერიალურ სხეულში სახლდება და კვლავ მოდის დედამიწაზე, ადამიანებს ფრიად ხიბლავთ.
რაღაც ნაწილს მიაჩნია, რომ რეინკარნაცია ყველა სულიერ არსებას ეხება და ჩვენს ქმედებებზეა დამოკიდებული, თუ რაში ჩასახლდება სული მომდევნო ცხოვრებაში.
თუ თქვენც იმათ რიცხვში ხართ, ვისაც სულთა გადანაცვლებისა სწამს, ალბათ დაგაინტერესებთ ის შვიდი ნიშანი, რომლებსაც ქვემოთ გაგაცნობთ და რომლებიც გაგარკვევთ, უკვე განცდილი გაქვთ თუ არა რეინკარნაცია.
ვნახოთ რვა მთავარი ნიშანი იმისა, რომ თქვენ წინა ცხოვრება გქონდათ და რეინკარნირებული ხართ.
გაქვთ განცდა, რომ თითქოს ახალი თქვენთვის არაფერია, რომ რასაც ხედავთ, სადღაც, ოდესღაც ნანახი გაქვთ – გრძნობთ, რომ წარსულისგან რაღაც ცოდნა და სიბრძნე გაქვთ.
გაქვთ გამძაფრებული ინტუიცია – თქვენი ინტუიცია ეფუძნება იმ სიბრძნეს, რომელიც წინა ცხოვრებისგან გაქვთ მიღებული. ეს იტუიცია არასოდეს გატყუებთ.
ხართ ემოციური და განსაკუთრებული თანაგრძნობის გამოჩენა შეგიძლიათ – ხართ საოცრად მგრძნობიარე. სხვისი ტკივილი გულთან ახლოს მიგაქვთ და საკუთარივით განიცდით. ყველაფერი ამ შემთხვევაშიც წინა ცხოვრებას უკავშირდება. სწორედ მისი გავლენით პოულობთ ღრმა სულიერ კავშირს ადამიანებთან.
ყოველთვის ცდილობთ მიიღოთ დიდი გამოწვევები და მზად ხართ ამისთვის – თქვენი ინტელექტი გაძლევთ შესაძლებლობას, რომ მუდამ მზადიყოთ ურთულესი გამოწვევებისთვის.
გაქვთ უჩვეულო ფობიები – თუ რაიმე უჩვეულო ფობია გაქვთ, ეს დიდი ალბათობით, თქვენი წინა ცხოვრების ტრავმას უკავშირდება.
ზოგიერთ ადამიანთან განსაკუთრებულ კავშირს გრძნობთ – შესაძლოა, არიან ადამიანები, რომლებიც მაგნიტივით გიზიდავენ, ეს არ ნიშნავს იმას, რომ მათთან აუცილებლად რომანტიკული ურთიერთობა გაქვთ. ადამიანებს, რომლებიც მაგნიტივით გიზიდავენ და რომლებთანაც განსაკუთრებულ სულიერ კავშირს გრძნობთ, დიდი ალბათობით, წინა ცხოვრებაში იცნობდით და მათთან კარგი ურთიერთობა გქონდათ.