ელენე სირაძემ, იმისთვის რომ საჭმლის ფული ჰქონოდა, თმა შეიჭრა. ბავშვი ხარაგაულში ბებიასთან, და-ძმასთან და დედ-მამასთან ერთად,  ცხოვრობს.
უკიდურეს გაჭირვებაში მყოფი ოჯახის ცხოვრების შესახებ ვიდეოს „სიკეთის ქალაქი“ ავრცელებს. ვიდეოში ნათქვმია რომ, ელენეს მამას ჯანმრთელობის პრობლემები აქვს, დედა კი ბავშვებს უვლის. გოგონას 12 წლის ძმა და 2 წლის და ჰყავს.
„ჩემს წინ რომ დიდი სახლია, იქიდან გამოდის სულ კარგი საჭმელების სუნი და მეც მინდება. ბებია რომ მიდიოდა ზესტაფონში, თმებს რომ იჭრიან იქ წავიკითხე, რომ თმებს იბარებენო. ბებოს ვუთხარი მე თმებს შევიჭრი და ჩავაბარებ და საჭმლის ფული გვექნება-თქო. ჩემს კლასელებს და ჩემს ამხანაგებს, საჭმლის გულისთვის არ შეუჭრიათ თმები. სასადილოდან მოტანილ საჭმელს წესიერი სუნი არ აქვს. თმები ძალიან დამენანა“ – ამბობს ელენე ვიდეოში და თავის სურვილებზეც საუბრობს.:
„ყველაზე ძალიან მინდა სასადილოდან აღარ მოგვქონდეს საკვები და სახლში გემრიელი კერძები, ხილი და შოკოლადები გვქონდეს“.
„სიკეთის ქალაქი“ ელენესთვის საკვებსა და თანხას აგროვებს. მსურველებს წვლილის შეტანა შეუძლიათ, როგორც პროდუქტების ვაჟა-ფშაველას მეექვსე კვარტალში [კორპუსი 5ა] მიტანით, ასევე ანგარიშზე თანხის ჩარიცხვით.